TÜRK HAVA YOLLARI YILIN KARGO TAŞIYICISI SEÇİLDİ

Türk Hava Yolları basın Müşavirliğin 'de yapılan açıklama 'da zorluklar ve kısıtlamalara rağmen 2020 boyunca operasyonların ve iş süreçlerin 7/24 devam eden Türk Hava Yalları iştiraklı Tukish Cargo 'nun Singapur merkezli Payload Asia 'da yılın hava kargo taşıyıcısı seçildi.

COVİD-19 sebebiyle çevrimiçi ortam 'da tören gerçekleşti, bu törene 22 ocak 2021 tarihin 'de gerçekleşen ve 60 'tan fazla sektör profesyoneli, havayolları temsilcileri, kargo taşıyıcıları, BT sağlayıcılar ve ekspres operatör temsilcileri katıldı.

Bazı kritikleri dikkate alarak seçen ve bu bazı kritikler "kalite, yenilik, verimlilik, hız, güvenirlik ve vizyon" gibi kritikleri dikkate alarak tedarik zinciri uzmanları gerçekleşen oylama sonucu Türk Hava Yalları birinci seçildi.

THY Kargodan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Turhan Özen ise konu hakkında konuşma yaptı

"Bu değerli ödül ve yıl boyunca almış olduğumuz global nitelikli ödüller; hizmet kalitemize, operasyonel mükemmelliğe, yenilikçi ve müşteri beklentilerini aşmaya yönelik standartlarımıza ve sürdürülebilir başarılarımıza işaret eden önemli bir kilometre taşıdır. Küresel anlamda en geniş uçuş ağına sahip olan markamız, kurduğu hava kargo köprüleri ile çok önemli taşımalar gerçekleştirmeye devam edecektir. Turkish Cargo kullandığı ve geliştirdiği yeni teknolojiler, inovatif yaklaşımlar ile daha etkin çözümler üretmekte ve zorlu pandemi sürecinde 'de başarısını sürdürmektedir."

16 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör