BLOG HAKKINDA

ÜLKEMİZ VE DÜNYADAKİ GÜNCEL, BİLİMSEL, TEKNOLOJİK VE DOĞRU HABERLERİ(SİYASET,MAGAZİN vb. hariç) OLABİLDİĞİNCE SİZLERE ULAŞTIRMAYI HEDEFLİYORUZ. 

BUNLARIN YANINDA HAYATTA İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLERİ, BİLİMSEL GERÇEKLERİ, TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ VE DAHA BİRÇOK KONUDA YAZDIĞIMIZ MAKALELERİ BURADA BULABİLİRSİNİZ.

 

BİZ ŞU ANDA 4 KİŞİYİZ VE GİTGİDE GELİŞEN BİR İNTERNET SİTESİYİZ. SOSYAL MEDYADA DA (İNSTAGRAM, YOUTUBE) PAYLAŞIMLAR YAPIYORUZ VE YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ. AMACIMIZ ARAŞTIRDIĞIMIZ, İYİ BİLDİĞİMİZ KONULAR HAKKINDA SİZLERE BİLGİ VERMEK VE GÜNCEL, ÖNEMLİ HABERLERDEN HABERDAR OLMANIZI SAĞLAMAK.

YAZARLAR:

- Can ATAŞ

Can Ataş, sitenin hem kurucusu hem de sitenin yazarıdır. Genellikle bilgi içerikli yazılar paylaşır. Ve 2014 yılından beri sosyal medya ile ilgileniyor.

- Yusuf Bektaş KORKMAZ

Yusuf Bektaş Korkmaz, sitenin yazarı ve yöneticisidir. En güncel haberleri saat kaç olursa olsun, tam zamanında yayınlar.

- Alparslan AĞCA

Alparslan Ağca, sitenin hem yazarı hem de yöneticisidir. Araştırdığı konuları çevresindeki insanlarla paylaşmayı seviyor, güncel haberleri ve bilgileri kendi yorumlarını da katarak sizlerle paylaşıyor.

- Taner ASLAN

Taner Aslan da sitede hem yönetici hem de yazar olarak görev alıyor. Genellikle güncel haberleri sizlerle erkenden buluşturuyor.

İŞTE BİZ ŞU ANDA BÖYLE BİR EKİBİZ, EN GÜNCEL HABERLERİ VE ÖNEMLİ BİLGİLERİ TARAFSIZ, HIZLI BİR ŞEKİLDE YAYINLIYORUZ.

İlerleyen zamanlarda sizlere çok güzel sürprizlerimiz olacaktır. Takipte kalın !

 

Abonelik Formu

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn